Alüminyum Cephe Mesh

Endüstriyel Uygulamalar

Bir çok metal (alüminyum,galvaniz,paslanmaz titanyum vb) türü ile üretilebilen “genişletilmiş metal  ve perfore sac filtrasyon ve muhafazalamada en yaygın kullanımdır.İstenilen ebatlarda kesim ve rulo olarak çalışılmaktadır.

Mimari Uygulamalar

Bir çok metal (alüminyum,galvaniz,titanyum vb) türü ile üretilebilen “genişletilmiş metal”, tüm dekorasyon alanlarında, dış cephe kaplamalarında, ısı yalıtımlarında, asma tavan uygulamalarında,ev içi ve ev dışı kullanım alanlarında , düzenli , estetik görünümü ile yaşam standartlarınıza katma değer sağlar. Aynı zamanda uzun ömürlü oluşu ile alternatif ürünlere nispeten çok daha ergonomik bir kullanım sağlamaktadır.

Neden Genişletilmiş Metal?

Bir çok metal (alüminyum, galvaniz, titanyum vb) türü ile üretilebilen “genişletilmiş metal”, tüm dekorasyon alanlarında, dış cephe kaplamalarında, ısı yalıtımlarında, asma tavan uygulamalarında, ev içi ve ev dışı kullanım alanlarında, düzenli, estetik görünümü ile yaşam standartlarınıza katma değer sağlar. Aynı zamanda uzun ömürlü oluşu ile alternatif ürünlere nispeten çok daha ergonomik bir kullanım sağlamaktadır.